رفتن به مطلب
انجمن پرسش و پاسخ زرین هاست
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  • 0

ساخت یوزر در سی پنل

یافتن بهترین پاسخ انتخاب شده توسط zarinhost,

سوال

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
  • بهترین پاسخ
در 1 دقیقه قبل، hamidi گفته است :

چطوری می تونم برای یه نفر تو سی پنل یه یوزر جدید بسازم و دسترسی محدود بهش بدم؟

سلام @hamidi عزیز

برای ساختن یه یوزر جدید با دسترسی محدود تو سی پنل، این مراحل رو انجام بده:

1. وارد سی پنل شو و به بخش "User Manager" برو. این قسمت معمولاً توی بخش "Preferences" یا "Users" قرار داره.

2. افزودن یوزر جدید: روی دکمه "Add User" کلیک کن.

3. وارد کردن اطلاعات: اطلاعات کاربری که می‌خوای براش یوزر بسازی رو وارد کن. این اطلاعات شامل ایمیل، نام و پسورد می‌شه.

4. انتخاب نوع دسترسی: توی قسمت "Services"، می‌تونی نوع دسترسی رو مشخص کنی:

• اگر فقط بخوای بهش دسترسی ایمیل بدی، گزینه "Email" رو انتخاب کن.
    • برای دسترسی به FTP، گزینه "FTP" رو فعال کن.
    • اگر می‌خوای به فایل‌ها و دیتابیس هم دسترسی داشته باشه، می‌تونی گزینه‌های دیگه رو هم انتخاب کنی.
  5. محدود کردن دسترسی: برای محدود کردن دسترسی به یک دایرکتوری خاص توی FTP، می‌تونی دایرکتوری مد نظرت رو توی بخش "Home Directory" وارد کنی. به این ترتیب یوزر فقط به اون بخش دسترسی داره.

6. ذخیره تنظیمات: بعد از وارد کردن اطلاعات و تنظیمات، روی "Create" کلیک کن تا یوزر جدید ساخته بشه.

حالا این کاربر به سی پنل با دسترسی‌های محدود دسترسی داره.

پسند شده توسط hamidi
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط alibabyi
      سلام. چطور می‌تونم بفهمم که کدام فایل‌ها یا پوشه‌های وب‌سایتم بیشترین فضای هاست رو اشغال کرده‌اند؟(هاستم سی پنله)
    • توسط shahab68
      سلام
       من در حال حاضر یک ایمیل سازمانی دارم که به طور کامل روی vps کار می کند. من می خوام ایمیل سازمانی را به وی پی اس دیگری منتقل کنم که cPanel آن نصب شده است. مشکل این است که دامنه اصلی من اولین سرور من را نشان می دهد و من نمی دانم چگونه دامنه cPanel را برای میزبانی ایمیل کانفیگ کنم
       من رکوردهای MX خود را تغییر دادم تا ایمیل ها به سرور جدید من نشان داده شوند. اما چه دامنه ای باید به سی پنل بدم؟ اگر من یک زیر دامنه برای سرور سی پنل خود بسازم، ایمیل های من [email protected] خواهد بود. اما من می خواهم که همان  [email protected] باقی بماند 
      ممنون میشم راهنماییم کنید!
  • اضافه کردن...