رفتن به مطلب
انجمن پرسش و پاسخ زرین هاست
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  1. alibabyi

alibabyi

• مطالب مشابه

• توسط hamidi
      درود
      چطوری می تونم برای یه نفر تو سی پنل یه یوزر جدید بسازم و دسترسی محدود بهش بدم؟
    • توسط aminiiiii
      سلام خسته نباشید
      برای سئو سایتم تو وردپرس چه کارایی نباید بکنم؟
    • توسط rezagh
      باسلام
       از هاست اشتراکی استفاده میکنم و cPanel، Apache و PHP توسط FastCGI اجرا میشود. PHP لاگ خطا را در کجا ذخیره می کند؟
      آیا راهی وجود دارد که بتوانم به جای اینکه کل ساختار سایت را برای جستجوی فایل های error_log پیدا کنم، گزارش خطا را در سیپنل پیدا کنم؟ من به فایل php.ini دسترسی دارم (از PHP نسخه 5.2.16 استفاده می کنم).

• توسط matin
      من یک برنامه لوکال هاست برای ذخیره اطلاعات در پایگاه داده در اندروید ساختم. مسیر فایل php در localhost (xampp) است
      private static String url_index = "http://10.0.2.2/prince/select_city.php"; مسیر جدید private Static String url_index برای برنامه اندروید چگونه خواهد بود زیرا دامنه و فضا را روی سرور ساخته بودم (فرض کنید www.android.com) و فایل را در public_html در سرور خود آپلود کردم (CPanel)
      private static String url_index = "new path after uploading the file on CPanel"; لطفا راهنماییم کنید باتشکر
    • توسط shahab68
      سلام
       من در حال حاضر یک ایمیل سازمانی دارم که به طور کامل روی vps کار می کند. من می خوام ایمیل سازمانی را به وی پی اس دیگری منتقل کنم که cPanel آن نصب شده است. مشکل این است که دامنه اصلی من اولین سرور من را نشان می دهد و من نمی دانم چگونه دامنه cPanel را برای میزبانی ایمیل کانفیگ کنم
       من رکوردهای MX خود را تغییر دادم تا ایمیل ها به سرور جدید من نشان داده شوند. اما چه دامنه ای باید به سی پنل بدم؟ اگر من یک زیر دامنه برای سرور سی پنل خود بسازم، ایمیل های من [email protected] خواهد بود. اما من می خواهم که همان  [email protected] باقی بماند 
      ممنون میشم راهنماییم کنید!
  • اضافه کردن...