رفتن به مطلب
انجمن پرسش و پاسخ زرین هاست
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  1. mahdi.soltani

mahdi.soltani

• مطالب مشابه

• توسط karimi
      سلام، می خواستم بدونم بهترین افزونه برای ساختن کد تخفیف در ووکامرس چیه؟ افزونه‌ای که امکانات خوبی داشته باشه و کار کردن باهاش راحت باشه.
    • توسط amini1
      باسلام و درود
      چگونه می‌توانم آدرس پیشخوان وردپرس که "wp-admin" است را تغییر دهم؟
    • توسط hadisar
      درود و ارادت
      بهترین گزینه برای راه اندازی وتوسعه  سایت وردپرسی با سرعت و امنیت بالا چیه؟ ممنون میشم نظرتونو بدونم (ترجیحا با دلیل )
    • توسط rezagh
      باسلام
       از هاست اشتراکی استفاده میکنم و cPanel، Apache و PHP توسط FastCGI اجرا میشود. PHP لاگ خطا را در کجا ذخیره می کند؟
      آیا راهی وجود دارد که بتوانم به جای اینکه کل ساختار سایت را برای جستجوی فایل های error_log پیدا کنم، گزارش خطا را در سیپنل پیدا کنم؟ من به فایل php.ini دسترسی دارم (از PHP نسخه 5.2.16 استفاده می کنم).

• توسط matin
      من یک برنامه لوکال هاست برای ذخیره اطلاعات در پایگاه داده در اندروید ساختم. مسیر فایل php در localhost (xampp) است
      private static String url_index = "http://10.0.2.2/prince/select_city.php"; مسیر جدید private Static String url_index برای برنامه اندروید چگونه خواهد بود زیرا دامنه و فضا را روی سرور ساخته بودم (فرض کنید www.android.com) و فایل را در public_html در سرور خود آپلود کردم (CPanel)
      private static String url_index = "new path after uploading the file on CPanel"; لطفا راهنماییم کنید باتشکر
  • اضافه کردن...