رفتن به مطلب
انجمن پرسش و پاسخ زرین هاست
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  • 0

چطور می‌تونم سرعت سایت وردپرسی خودم رو بهتر کنم

یافتن بهترین پاسخ انتخاب شده توسط zarinhost,

سوال

سلام

چطور می‌تونم سرعت سایت وردپرسی خودم رو بهتر کنم؟

سایت من خیلی کند لود میشه و روی تجربه کاربری تاثیر منفی گذاشته. لطفا راهنمایی کنید.

پسند شده توسط zarinhost
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1
  • بهترین پاسخ

سلام

هاست خوب بگیر: اگه هاستت ضعیفه، هر کاری هم بکنی باز سرعت سایت پایینه. یه هاست سریع و بهینه برای وردپرس بگیر.

افزونه‌های اضافی رو پاک کن: بعضی افزونه‌ها الکی سنگین هستن و باعث کندی سایت میشن. فقط افزونه‌های ضروری رو نگه دار.

کش کردن رو فعال کن: افزونه‌هایی مثل W3 Total Cache یا WP Super Cache استفاده کن که به کش کردن کمک می‌کنن و سرعت سایتت رو بهتر می‌کنن.

عکس‌ها رو بهینه کن: عکس‌ها رو با ابعاد مناسب و حجم کم آپلود کن. افزونه‌هایی مثل Smush یا Imagify برای فشرده‌سازی عکس‌ها خوبه.

از CDN استفاده کن: سرویس‌هایی مثل Cloudflare کمک می‌کنن تا محتوا سریع‌تر از سرورهای نزدیک‌تر به کاربر ارسال بشه.

کدهای بهینه و سبک‌تر: اگه از قالب سنگینی استفاده می‌کنی، ممکنه باعث کندی بشه. یه قالب سبک‌تر و سریع‌تر رو انتخاب کن یا کدهای اضافی رو حذف کن.

آپدیت‌ها رو انجام بده: همیشه وردپرس، افزونه‌ها و قالب‌هات رو به‌روز نگه‌دار تا از آخرین بهینه‌سازی‌ها بهره ببری.

پایدار باشید

پسند شده توسط homayun
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...