رفتن به مطلب
انجمن پرسش و پاسخ زرین هاست
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  • 1

FastCGI فایل PHP لاگ خطا را در کجا ذخیره می کند؟

یافتن بهترین پاسخ انتخاب شده توسط zarinhost,

سوال

باسلام

از هاست اشتراکی استفاده میکنم و cPanel، Apache و PHP توسط FastCGI اجرا میشود. PHP لاگ خطا را در کجا ذخیره می کند؟

آیا راهی وجود دارد که بتوانم به جای اینکه کل ساختار سایت را برای جستجوی فایل های error_log پیدا کنم، گزارش خطا را در سیپنل پیدا کنم؟ من به فایل php.ini دسترسی دارم (از PHP نسخه 5.2.16 استفاده می کنم).

پسند شده توسط zarinhost
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 1
  • بهترین پاسخ

سلام رضای عزیز

در apache2، لاگ های خطا را در /var/log/apache2 ذخیره می کند. هاست های اشتراکی اغلب فایل های log را در پوشه زیر پوشه / log دایرکتوری شما ذخیره می کنند. اما اگر به فایل php.ini دسترسی دارید می توانید این کار را انجام دهید:

error_log = /var/log/php-scripts.log

با توجه به گفته شما  اگر از cPanel استفاده می کنید، فایل لاگ اصلی که احتمالاً به دنبال آن هستید (به طور پیش فرض) در این آدرس ذخیره می شود.

/usr/local/apache/logs/error_log

اگر از راه های بالا نشد، می توانید محل فایل log را با استفاده از این بررسی کنید:

<?php phpinfo(); ?>

موفق باشید!

پسند شده توسط rezagh
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط alibabyi
      سلام. چطور می‌تونم بفهمم که کدام فایل‌ها یا پوشه‌های وب‌سایتم بیشترین فضای هاست رو اشغال کرده‌اند؟(هاستم سی پنله)
    • توسط mahdi.soltani
      چطوری می‌تونم تو وردپرس نسخه PHP رو تغییر بدم؟ الان هاستم روی نسخه قدیمی تنظیم شده و سایت داره کند کار می‌کنه.
    • توسط amini
      سلام خدمت متخصصین محترم

ما یک سایت وردپرس داریم و از یک API SalesForce استفاده می‌کنیم.
      دو خطای خاص وجود دارند که از طریق ایمیل به من اطلاع داده شده‌اند. آیا کسی می‌تواند  مشکل از کجاست؟
      SalesForce API failed (Unauthorized): a:1:{i:0;O:8:"stdClass":2:{s:7:"message";s:26:"Session expired or invalid";s:9:"errorCode";s:18:"INVALID_SESSION_ID";}}

SalesForce API failed (Status: 400) a:2:{s:5:"error";s:13:"invalid_grant";s:17:"error_description";s:22:"authentication failure";}
      اگر کسی پیشنهادی برای رفع این مشکل دارد، بسیار عالی میشود 
      برای زمینه‌سازی، همچنین API به نظر می‌ رسه که از کار افتاده است وقتی که میزبانی وبسایت ما به AWS با ساختار Bedrock منتقل کردیم (به جای ساختار استاندارد وردپرس). اما سایت همچنان بر روی وردپرس است.

• توسط matin
      من یک برنامه لوکال هاست برای ذخیره اطلاعات در پایگاه داده در اندروید ساختم. مسیر فایل php در localhost (xampp) است
      private static String url_index = "http://10.0.2.2/prince/select_city.php"; مسیر جدید private Static String url_index برای برنامه اندروید چگونه خواهد بود زیرا دامنه و فضا را روی سرور ساخته بودم (فرض کنید www.android.com) و فایل را در public_html در سرور خود آپلود کردم (CPanel)
      private static String url_index = "new path after uploading the file on CPanel"; لطفا راهنماییم کنید باتشکر
  • اضافه کردن...