رفتن به مطلب
انجمن پرسش و پاسخ زرین هاست
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  1. zarinhost

zarinhost

• مطالب مشابه

• توسط alibabyi
      سلام. چطور می‌تونم بفهمم که کدام فایل‌ها یا پوشه‌های وب‌سایتم بیشترین فضای هاست رو اشغال کرده‌اند؟(هاستم سی پنله)
    • توسط mahdi.soltani
      چطوری می‌تونم تو وردپرس نسخه PHP رو تغییر بدم؟ الان هاستم روی نسخه قدیمی تنظیم شده و سایت داره کند کار می‌کنه.
    • توسط amini
      سلام خدمت متخصصین محترم

ما یک سایت وردپرس داریم و از یک API SalesForce استفاده می‌کنیم.
      دو خطای خاص وجود دارند که از طریق ایمیل به من اطلاع داده شده‌اند. آیا کسی می‌تواند  مشکل از کجاست؟
      SalesForce API failed (Unauthorized): a:1:{i:0;O:8:"stdClass":2:{s:7:"message";s:26:"Session expired or invalid";s:9:"errorCode";s:18:"INVALID_SESSION_ID";}}

SalesForce API failed (Status: 400) a:2:{s:5:"error";s:13:"invalid_grant";s:17:"error_description";s:22:"authentication failure";}
      اگر کسی پیشنهادی برای رفع این مشکل دارد، بسیار عالی میشود 
      برای زمینه‌سازی، همچنین API به نظر می‌ رسه که از کار افتاده است وقتی که میزبانی وبسایت ما به AWS با ساختار Bedrock منتقل کردیم (به جای ساختار استاندارد وردپرس). اما سایت همچنان بر روی وردپرس است.

• توسط matin
      من یک برنامه لوکال هاست برای ذخیره اطلاعات در پایگاه داده در اندروید ساختم. مسیر فایل php در localhost (xampp) است
      private static String url_index = "http://10.0.2.2/prince/select_city.php"; مسیر جدید private Static String url_index برای برنامه اندروید چگونه خواهد بود زیرا دامنه و فضا را روی سرور ساخته بودم (فرض کنید www.android.com) و فایل را در public_html در سرور خود آپلود کردم (CPanel)
      private static String url_index = "new path after uploading the file on CPanel"; لطفا راهنماییم کنید باتشکر
  • اضافه کردن...