رفتن به مطلب
انجمن پرسش و پاسخ زرین هاست
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  1. matin

matin

2. matinsudoku

matinsudoku

3. shahab68

shahab68

• مطالب مشابه

• توسط hamidi
      درود
      چطوری می تونم برای یه نفر تو سی پنل یه یوزر جدید بسازم و دسترسی محدود بهش بدم؟
    • توسط alibabyi
      سلام. چطور می‌تونم بفهمم که کدام فایل‌ها یا پوشه‌های وب‌سایتم بیشترین فضای هاست رو اشغال کرده‌اند؟(هاستم سی پنله)
    • توسط sobsha
      من با استفاده از یک فایل php در یک سرور سی پنل دیگر به یک پایگاه داده در یک سرور سی پنل متصل شوم. هر کاری می کنم،کار نمی کنه.
      من ip سرور دوم (سروری که باید متصل شود) را به تنظیمات cpanel "Remote database Access" server1 اضافه کردم (سرور با پایگاه داده)
      WHM همچنین تنظیمات مشابهی دارد، "میزبان دسترسی اضافی mysql". آی پی را هم آنجا اضافه کردم.
      رمز عبور من یک کاراکتر "@" داشت که با دستور grant کار نمی کند، بنابراین یک کاربر جدید ساختم. سی پنل به من اجازه نمی ده کاربر بدون کاراکتر خاص در رمز عبور بسازم، بنابراین به جای آن از علامت ">" استفاده کردم بعدش این یوزر  به دیتابیس مورد نظر اضافه کردم.
      سپس دستور grant زیر را روی server1 که دارای پایگاه داده است اجرا کردم:
      GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'username'@'full_ip' IDENTIFIED BY 'my_password' with grant option; فایل /etc/my.cnf را چک کردم و خط bind-address ندارد. من سرویس mysql  دوباره راه اندازی کردم
      بعدش وقتی که فایل PHP روی سرور دوم سعی می کند به پایگاه داده سرور1 متصل شود، باز هم کار نمی کند. من مطمئن نیستم که مشکل چیست. 
      ممنون میشم راهنماییم کنید
      باتشکر

• توسط matin
      من یک برنامه لوکال هاست برای ذخیره اطلاعات در پایگاه داده در اندروید ساختم. مسیر فایل php در localhost (xampp) است
      private static String url_index = "http://10.0.2.2/prince/select_city.php"; مسیر جدید private Static String url_index برای برنامه اندروید چگونه خواهد بود زیرا دامنه و فضا را روی سرور ساخته بودم (فرض کنید www.android.com) و فایل را در public_html در سرور خود آپلود کردم (CPanel)
      private static String url_index = "new path after uploading the file on CPanel"; لطفا راهنماییم کنید باتشکر
  • اضافه کردن...